آزمایش هوشمند پوست

10 / 10
از 1 کاربر

 

      پوستی سالم و زیبا با دستیابی به اطلا عات ژنتیکی

 

 

اکثر مردم اهمیت خیلی زیادی به زیبایی پوست و صـورت  خود می دهند اما بسیاری از آن ها از نیاز های پوست خود هیچ آگاهیندارند و از نتیجه نگرفتن از شیوه های غیر اختصاصی خسته شده اند و به دلیل هزینه های سنگین مواد آرایشی و بهداشتی شیمیایی توان استفاده از آن ها را ندارند و یا با روش هایاشتباه که مختص آنها نیست به خود آسیب های جبران ناپذیری می زنند.

 

 

 

 چرا آزمایش ژنتیک؟

 

آزمایش ژنتیک پوست، اطلاعات کامـلی از نیاز های پوست شما، پیشبینی احتمال بروز بیماری های پوستی شما، شیوه صـحیح و اختصاصی درمان و اطلاعات شگرف دیگری در مورد پوستتان در اختیار شما قرار میدهد. این آزمایش بسیار ساده و فقط با گرفتن یک نمونه از خون ویا مقداری از بزاقشما قابل انجام است.

 

این آزمایش چه اطلاعاتی می دهد؟

 

این آزمایش به متخصصان یک پیش آگاهی و دیدکامل در مورد نوع پوست ریزمغذی ها و ویتامین های مـورد نـیاز، بررسی مـارکرهای مرتبط با آبرسانی در بیماران دچـار اختلالات خشکی پوست، پـیری، التـهاب و خطرآلرژی، حفاظت اکسیداسیون و قندی شدن پوست می دهد و به آنها کمک میکند تا شیوه درست درمان که متناسـب با پروفایل ژنتیکی شما است را در پیش بگیرند.

 

 

پیری پوست

پاسخ برنزه : پوست هایی که نسبت به برنزه شدن حساسیت نشان میدهند .

 

لکه های خورشیدی

واکنش پوست در برابر نور خورشید.

کک و مک

چین و چروک و تخریب کلاژن

 

بافت پوست و خاصیت ارتجاعی

سلولیت

علائم کشش( دیستنس استریا)

رگهای واریسی

التهاب پوست و خطر آلرژی

اگزما (درماتیت اتوپیک)

درماتیت تماسی

پسوریازیس

روزاسه

فاکتور های رطوبت پوست و آبرسانی

پوست خشک( (Xerosis و ایکتیوز

حفاظت اکسیداسیون پوست

پاسخ آنتی اکسیدان

قندی شدن پوست

حفاظت گلیکاسیون

نیازهای تغذیه ایی پوست

ویتامین A

ویتامین B2

ویتامین B6

ویتامین B12

ویتامین C

ویتامین D

ویتامین E

فولات اسید فولیک

امگا 3 و امگا

 

 

چگونه این آزمایش را انجام دهیم؟

انجام  مجموعه ی آزمایش های هوشمند بسیار ساده و بی ضرر می باشند و به سادگی با گرفتن نمونه ای از بزاق و یا فقط چند قطره از خون شما قابل انجام می باشد . نمونه دریافت شده ازشما به همراه اطلاعات مورد نیاز در آزمایشگاه های هوشمند با به روز ترین و کامل ترین تکنولوژی ها با بالاترین درصد کیفیت جواب دهی مورد آزمایش و بررسی قرار می گیرد و اطلاعات ژنتیکی شما در کارت های حافظه ذخیره می گردد و در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین شما قادر به نگهداری و استفاده از این اطلاعات در زمان های آتی خواهید بود.

اگر مایل به انجام هر کدام از آزمایشات هوشمند می باشید برای راهنمایی بیشتر  با ما تماس بگیرید.

 

پیشنهاد ما به شما این است برای نتیجه گیری هرچه بهتر و بهره گیری و استفاده از اطلاعات به دست آمده در نتایج آزمایشات خود به مشاوران و تیم پزشکی مجرب ما و یا به پزشک متخصص خود مراجعه نمایید.

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :